Za bolji doživljaj promijenite preglednik na CHROME, FIREFOX, OPERA ili Internet Explorer.
POSLOVI Razno

Voditelj postprodaje plovila i servisa (Recruiter.hr za klijenta)

  • Voditelj postprodaje plovila i servisa (Recruiter.hr za klijenta)
Detalji oglasa
Cijena : 0 €
Tip oglasa : Potražnja
Datum : studeni 5, 2019
Lokacija : Split, Kaštel Gomilica

“Yachting at its best” je slogan kroz koji naglašavamo težnju za savršenstvom i kvalitetom usmjerenom kako na klijente tako i na zaposlenike.

Želite biti dio stabilne tvrtke s jakom poziciom na tržištu? Želite biti dio mladog i kreativnog tima koji stvara motivirajuće radno okruženje? Javite se na natječaj te svojom vedrinom i anmbicijom pomozite da zajedno nastavimo rasti.

Opis posla

  • organiziranje i upravljenje poslovima servisiranja plovila
  • vođenje brige o nabavi rezervnih dijelova
  • rukovođenje poslovima postprodaje plovila
  • vođenje brige o isporuci i primopredaji plovila
  • opremanje plovila pije isporuke kupcu
  • obrađivanje reklamacija

Uvjeti

  • minimalno 3 god. iskustva u nautičkom ili brodograđevnom sektoru
  • poznavanje nautičke industrije, servisnih usluga, rezervnih dijelova i dodatne opreme
  • sistematičnost, preciznost i odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • visoka razina samostalnosti i stručnosti prilikom obavljanja posla
  • usmjerenost na kvalitetu usluge i zadovoljstvo klijenta
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno korištenje MS Office aplikacija
  • dozvola za voditelja brodice B ili C kategorije
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

  • rad u dinamičnom, rastućem i perspektivnom okruženju
  • mogućnost stručnog usavršavanja i dodatne edukacije
  • mogućnost samostalnosti u poslu, ali i rad u timu
  • poticajna i stabilna primanja
  • službeni mobitel i prijenosno računalo
  • službeni automobil

KLIKNITE OVDJE ZA PRIJAVU NA NATJEČAJ

Objavljeno: 05.11.2019
Ažurirano: 05.11.2019
Natječaj vrijedi do: 23.11.2019

Lokacija